Druhá generace pokročilého video extenzometru (AVE 2 - katalogové číslo 2663-901) využívá patentovanou technologii měření v nejrychlejším a nejpřesnějším komerčně dostupném bezkontaktním zařízení pro měření napětí. Plně integrované zařízení se snadno přizpůsobí běžným výkyvům podmínek prostředí ve vaší laboratoři a snadno se přizpůsobí jakémukoli testovacímu stroji na trhu. Zařízení dramaticky snižuje chyby způsobené teplotními a světelnými odchylkami, které jsou běžné ve většině laboratoří, a vyhovuje nejpřísnějším testovacím standardům, včetně ISO 527-2, ASTM D638, ISO 6892-1 a ASTM E8.

Bezkontaktní řešení
Eliminuje účinek operátorů na výsledky namáhání; produkující konzistentnější a opakovatelnější výsledky. Zabraňuje předčasnému poškození vzorku měřením napětí bez dotyku pro dosažení nejpřesnějších výsledků.

Patentovaný křížově polarizovaný osvětlovací systém
Žádné dvě laboratoře nemají stejné světelné podmínky a osvětlení se může během dne měnit, což může vést k různým výsledkům. Aby bylo zajištěno, že AVE 2 vždy vidí stejný obraz, používá Instron patentovaný křížově polarizovaný osvětlovací systém (US 7 047 819 B2, EP 1 424 547, B1), který je schopen poskytovat opakovatelné výsledky bez ohledu na světelné podmínky vaší laboratoře.

Patentované ventilátory CDAT
Normální laboratorní ventilace vytváří proudění vzduchu, které rozptyluje světlo a zavádí chyby, které mohou dosahovat až několika mikronů. AVE 2 používá patentované ventilátory CDAT (US 7 610 815 B2 a EP 1 424 547, B1), které vytvářejí konstantní proudění vzduchu mezi vzorkem a kamerou a vytvářejí konzistentní výsledky, i když se vaše klimatizační jednotka během testu zapne.

Ke stažení:

Katalog

 

 

Zkušební stroje Instron