Elektronika 8800MT & možnosti modernizace

8800MT je nejnovější elektronika pro testování únavy od společnosti Instron®, navržená pro cyklické i statické aplikace. Po vydání prvního plně digitálního řadiče na světě pro testování materiálů v roce 1987 jsme využili našich odborných znalostí a vyrobili náš vůbec nejlepší digitální řadič. Model 8800MT, nejnovější z dlouhé řady elektronik testujících materiály třídy Word, je navržen tak, aby poskytoval bezpečnost, spolehlivost a výkon.

Jednou z funkcí je ladění založené na tuhosti. Jedná se o revoluční metodu vyladění systému únavového testování, která zlepšuje použitelnost vašeho stroje a pomáhá zlepšit přesnost dat. Tento proces je pro všechny uživatele jednoduchý a bez předběžného cyklování vzorku pomáhá zvýšit spolehlivost a opakovatelnost vašich dat.

Elektroniku najdete v srdci našich testovacích přístrojů ElectroPuls® a všech nových systémů pro testování hydraulické únavy Instron. Jednou z nejzajímavějších funkcí modelu 8800MT je to, že byl vytvořen za účelem propojení se všemi systémy únavového testování, nejen se stroji vyráběnými společností Instron.

Upgrade systémů na 8800MT
Model 8800MT lze instalovat na téměř jakýkoli systém pro testování hydraulických materiálů. Upgrade řadiče na vašich stávajících strojích je nákladově efektivní způsob, jak jim dát nový život a těžit z nejnovějšího softwaru pro testování materiálů. Naše kontrola stavu laboratoře vám pomůže dozvědět se více o výhodách upgradování a dopadu, který může mít na vaši laboratoř. Pokud máte zájem o modernizaci svých stávajících strojů, kontaktujte nás a požádejte o návštěvu laboratoře.

Podporovaný software
Software pro cyklické a únavové testování společnosti Instron, WaveMatrix ™ 2, vám pomůže nastavit únavové testy během několika minut a podpoří vás při vytváření složitějších testovacích metod a práci s širší škálou materiálů. Dodatečné moduly nabízejí pokročilejší funkce, které jsou k dispozici pro posunutí vašeho výzkumu na další úroveň. Na svém únavovém stroji můžete také použít nejpopulárnější software pro statické testování na světě Bluehill® Universal. Využijte výhody společného uživatelského rozhraní napříč všemi testovacími systémy ve vaší laboratoři. Zjistěte více o celé řadě balíčků specifických pro aplikace.

Ke stažení:

Katalog

 

Zkušební stroje Instron