Velmi vysokoteplotní vlastnosti materiálů jsou zásadním problémem v mnoha aplikacích, jako je výroba energie, letectví a automobilový průmysl. Naše standardní řada pecí pokrývá teploty až +1600 ° C na vzduchu, s technickými řešeními dostupnými pro varianty výšky a šířky.

Tyto třízónové odporové drátové pece mají dělenou konstrukci, která usnadňuje rychlé a snadné nakládání předem sestaveného vzorového vlaku. Pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli s hliníkovými a kalenými izolačními deskami. Volitelný přední výřez umožňuje použití vysokoteplotní extenzometrie s bočním vstupem. Nastavitelné západky z nerezové oceli udržují poloviny pece během používání zajištěné k sobě, ale po dokončení testování je lze snadno otevřít. Pec je k dispozici s volitelnými konzolami nebo držáky pro vysoké zatížení, které lze připevnit k široké škále testovacích systémů. K dispozici je rozsáhlá řada standardních ovladačů vyhovujících většině testovacích režimů. Lze specifikovat vlastní varianty, pokud standardní rozsah neobsahuje vhodnou jednotku.

 

3117-200 | Třízónová dělená pec s teplotou 1000 ° C 
Funkce:

Průměr díry 90 mm, celková výška 358 mm (pouze pec)
Konfigurace třízónové dělené pece s odolnými vloženými topnými články
1000 ° C (1832 ° F) jmenovitá maximální teplota vzorku (v závislosti na konfiguraci zatěžovacího řetězce)
300 - 600 ° C (572 - 1112 ° F) jmenovitá minimální teplota vzorku (v závislosti na konfiguraci řetězce zatížení a zkušebních podmínkách)
Vysoce účinná izolace (bez žáruvzdorných keramických vláken)
Výřez pro extenzometr, plná šířka, výška 76 mm
Slot pro extenzometr 40 mm vysoký x 15 mm široký
Jmenovitý výkon 3kW
Zahrnuje izolační zátku bočního portu pro zaslepení slotu extenzometru.

 

 

 

Zkušební stroje Instron