Řada Instron Drop Tower 9400 byla vyvinuta, aby poskytovala rychlejší výsledky, méně chyb a nižší náklady na školení pro zákazníky, kteří jsou pod tlakem dodávat kvalitnější pokročilé materiály pro silnější a přesto lehčí výrobky.

Toho je dosaženo zjednodušením pracovních toků, poskytnutím předkonfigurovaných a výzvových testů, zefektivněním dat a exportem pro analýzu, přičemž poskytuje pokročilé funkce s vysokorychlostním videem a další.

Jednodušší

 • Poháněno Bluehill® Impact

Bluehill Impact je od základu konstruován pro dotykovou interakci. Panel operátora obsahuje velké kontaktní body, díky nimž je uživatelský zážitek jednodušší a chytřejší. Snadno srozumitelné ikony a pracovní postupy usnadňují školení nových nebo zkušených uživatelů, zjednodušují školení obsluhy a umožňují zahájit testování ještě rychleji než dříve.

 • Jednoduché nastavení
  Snadné nastavení vozíku, hmotnosti, naražeče a podpory vám umožní těžit z vysokých testovacích schopností. Snadno přepněte z vysokého na nízké zatížení a z testování kupónů na komponenty.
 • Jednoduché zkušební postupy
  Díky výzvám k testování a integrovanému dotykovému panelu vyžadují procedury nastavení testu jen několik kliknutí. Uživatelé mohou být vedeni celým procesem testování pomocí podrobných pokynů, které zajistí, že testy zůstanou opakovatelné, jednoduché a bezchybné. Výzvy lze plně přizpůsobit textům nebo zprávám na míru.
 • Chytré výchozí hodnoty
  Bluehill Impact poskytuje sadu předkonfigurovaných metod pro pokrytí nejběžnějších scénářů testování nárazů.
 • Rychlejší testování
  Produktivita se zvyšuje o 20% díky kombinaci nového řídicího panelu a Bluehill Impact, které poskytují rychlejší sběr dat a výsledky.

Chytřejší

Integrované inovace pro efektivní testy

 • Flexibilní analýza dat
  Uživatelé mohou definovat jedinečný tok dat a postupy zajišťující flexibilitu zpracování dat. Bluehill Impact hlásí anomálie a nekonzistentní výsledky, pokud jsou mimo stanovené parametry.
 • Sdílení výsledků
  S naším novým systémem pro správu souborů můžete snadno sdílet zkušební metody a výsledky ve vaší společnosti nebo přímo svým zákazníkům.
 • Kalibrační výstraha
  Automatická upozornění se generují, když vyprší doba kalibrace Tup. Tato funkce pomáhá snížit riziko neplatných testů a chránit výsledky před nepřesnostmi.
 • Vysokorychlostní spoušť fotoaparátu
  Zvyšte své charakterizační údaje pomocí vysokorychlostních kamer. Věž 9400 Drop Towers je vybavena vysokorychlostním připojením kamery, která umožňuje simultánní a synchronizované pořizování vysokorychlostního videa s profilem Force.
 • Průhledný panel
  Podívejte se na svůj test z kterékoli strany a zaznamenejte si budoucí reference. Při použití vysokorychlostního fotoaparátu šetříte čas tím, že při změně vzorků nebo zkušební metody nemusíte přemisťovat příslušenství.
 • Stupnice rozsahu Tupovy síly (%)
  Naše tupy jsou kalibrovány na různá procenta maximální kapacity - to vám umožňuje upřesnit stupnici síly, což vede k lepšímu rozlišení zátěže a vyšší úrovni flexibility systému.

BEZPEČNĚJŠÍ

Bezpečnost bez obětování propustnosti

 • Plně uzavřeno
  Integrované bezpečnostní obvody
 • Vaše výsledky jsou vždy uloženy
  Nikdy neztrácejte výsledky, i když během testu dojde ke ztrátě napájení nebo operátor dokončí neplánované vypnutí.
 • Vylepšené zabezpečení
  Zabezpečení Bluehill Impact umožňuje správci laboratoře konfigurovat oprávnění v softwaru, udělovat úplná oprávnění superuživatelům a omezovat přístup tam, kde je to potřeba.
 • Integrovaná bezpečnostní upozornění
  Systém 9400 je plně uzavřený systém, který odpovídá předpisům CE. Jako další bezpečnostní opatření poskytuje systém jasné vizuální informace o stavu přístroje, takže uživatelé vždy vědí, kdy probíhá test.

 

Ke stažení:

Katalog