Na letošním veletrhu Vám v rámci naší expozice v pavilonu F, stánek č.78, prakticky představíme následující zařízení:

  • Instron 34SC-5 – jednosloupový elektromechanický stroj v prodloužené variantě, doplněný softwarem Bluehill Universal v plně dotykové variantě a vybavený pneumatickými čelistmi Instron včetně inovovaného systému automatického Air-kitu. Vybavený novou generací bezkontaktního extensometru AVE2 s rozšířením snímkováním a kombinovaný s DIC analýzou.
  • Instron MF20 – zařízení pro měření toku taveniny
  • Instron 34SC-1 – jednosloupový elektromechanický stroj v základní variantě, doplněný softwarem Bluehill Universal v plně dotykové variantě.

 

Dále budou k dispozici a odzkoušení všechny softwary společnosti Instron – řady Bluehill Universal pro statické zkoušky, Bluehill Impact pro zkoušky rázové, Bluehill Vicat pro zkoušky Vicat a HDT, Bluehill Fracture pro zkoušky lomové mechaniky a WaveMatrix 2 pro zkoušky dynamické. Dále bude k dispozici a vyzkoušení také nejnovější SW z produkce Instron, Bluehill Central pro správu laboratoře. SW je určen pro správu a vytváření uživatelů, metod, garantování provedených změn a kontinuální kontrolu zkušebního procesu.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.