TestForce s.r.o.

Společnost TestForce s.r.o. - part of Inteszt Group, byla založena jako Oficiální obchodní a servisní zastoupení společnosti Instron pro Českou a Slovenskou republiku.

Naším cílem a posláním je nabídnout Českým a Slovenským zákazníkům ve světě lety osvědčené premiové stroje pro zkoušky materiálů Americké značky Instron  - division of ITW.

Společnost Instron®, která byla založena v roce 1946, je uznávaným světovým lídrem na trhu v oblasti testování materiálů. Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší zkušenosti s vlastnictvím dodávek produktů nejvyšší kvality, odborné podpory a prvotřídních služeb.

Nabízíme jeden z největších sortimentů v tomto odvětví, dodáváme systémy a příslušenství od elektromechanických strojů se šroubovým pohonem přes servohydraulickou únavu, náraz, reologii až po zkušební stroje konstrukcí a katapulty.

Naši zákazníci jsou zapojeni do téměř všech trhů a průmyslových odvětví po celém světě, od rozmanitých, jako je regenerativní medicína, letectví, výroby energie a energie, těžkého průmyslu, elektroniky až po automobilový průmysl.Akreditace a certifikáty:

Certifikát o zastoupení
Instron, Electromechanical & Industrial Products Group, Norwood, MA, USA
Instron- A division of ITW Ltd., United Kingdom
Instron CEAST Division, Italy
Instron's Current Scope of Accreditation
Instron's Certificate of Accreditation