Servisní a kalibrační služby

Uvědomte si, udržujte a ochraňte celý potenciál svých testovacích systémů pomocí služeb Instron Professional Services. Společnost Instron se pyšní tím, že poskytuje přesné a opakovatelné výsledky měření v souladu s požadovanými normami. Údržba a servis vašeho Instronu sníží neplánované odstávky systému a riziko nehod. Naše služby vám pomohou plně využít potenciál vaší investice.


SERVISNÍ SLUŽBY A DÍLY

Opravy a náhradní díly
Když systémy nejsou k dispozici, náklady rostou, klesá produktivita a mohou být ohroženy závazky zákazníků. 

PREVENTIVNÍ ÚDRŽBA

Udržujte produktivitu a přesnost testů, prodlužte životnost své investice a minimalizujte narušení neplánovaných odstávek. Na základě doporučení výrobce s vámi spolupracujeme na návrhu programu preventivní údržby, který bude odpovídat vašemu plánu a modelu používání zařízení.

Doporučujeme služby preventivní údržby, abyste minimalizovali prostoje a náklady. Je-li nutná oprava, je náš zkušený globální servisní tým podporovaný specializovanými seznamy náhradních dílů připraven rychle a efektivně obnovit provoz vašeho testovacího systému.

Váš systém budeme podporovat, dokud je to technicky a ekonomicky proveditelné. V případě potřeby můžeme doporučit a nainstalovat upgrady, abychom rozšířili užitečnost testovacího zařízení, výrazně snížili náklady na opravy a přidali nové funkce pro maximalizaci návratnosti vaší investice. 


KALIBRACE

Společnost Instron poskytuje akreditované služby přímo na místě, aby uspokojila potřeby ověřování a kalibrace zařízení pro testování materiálů. Kalibrační laboratoře společnosti Instron a naše globální síť akreditovaných kalibračních služeb jsou postaveny na národních a mezinárodních akreditačních procesech a standardech. Naše kalibrační laboratoře byly vyvinuty tak, aby splňovaly požadavky na přesnost a rozsah měření vlastních výrobních a konstrukčních týmů.
Můžete si být jisti, že vaše přístroje jsou kalibrovány podle nejvyšších průmyslových standardů a že kalibrační data jsou přesná, sledovatelná a opakovatelná.

Již více než 40 let poskytuje Instron® kalibrace nejvyšší kvality a nabízí širokou škálu kalibračních služeb na místě i na místě. Jako globální poskytovatel kalibračních služeb má Instron inženýry, kteří mohou poskytovat kalibrační služby v Evropě, Severní Americe, Asii a Brazílii. Všechny kalibrace jsou navázány na Mezinárodní systém jednotek (SI) prostřednictvím místního Národního metrologického institutu (NMI).

 

 


ŠKOLENÍ 


Nabízíme široký sortiment kurzů a naše vzdělávací osnovy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly tréninkovým potřebám obsluhy strojů a vývojářů testovacích metod - od nováčků po odborníky.

TECHNICKÁ PODPORA


Naše týmy podpory jsou k dispozici, aby vám pomohly uvědomit si hodnotu vašeho testovacího systému Instron. Při změně vašich požadavků a při zavádění hardwarových / softwarových vylepšení vám může náš tým technické podpory poskytnout pokyny.

 

Zkušební stroje Instron