Vážení obchodní partneři,

 

Na základě Vašich pozitivních ohlasů z minulých školení jsme si pro Vás připravili další školení v systému Bluehill Universal. Tentokrát se budeme věnovat především tvorbě metodik v souladu s ISO/ASTM normami a zaměříme se na tvorbu zkoušek podle uživatele a různým zjednodušením. Zcela jistě se budeme věnovat nastavením dle norem ISO 6892 metodou A i B, ISO 527, ISO 37, ASTM D3574.

Během školení bude představena nová verze systému Bluehill Universal ver. 4.44, uvedeny změny a nové funkce.

 

Školení bude probíhat v jeden časový úsek na který bude možné přihlásit se online, nebo nás navštívit v naší kanceláři (Ztracená 1158/2c, Praha 6) – počet míst omezen. Ze školení bude pořizován záznam.

 

Termín

Bluehill Universal – 27.9.2023 9:00

 

Odkaz k registraci zde.

V tomto webináři se dozvíte praktické tipy kolem siloměrů a extenzometrů. Diskuze zahrnuje pohled na nastavení v Bluehill Universal a shrnutí relevantních hardwarových vlastností.

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vás touto cestou pozvat do naší expozice v pavilonu F na veletrhu MSV Brno 2022, konaný v době od 4. do 7.10.2022

 

V mnoha laboratořích není neobvyklé najít desítky let fungující zařízení. V určitém bodě však dojde k tomu, že technologie předběhnou SW. V tomto webináři se dozvíte, jak lze starší zařízení zmodernizovat tak, aby jste využili nejnovější SW a funkce, příslušenství a rozšířili možnosti Vaší laboratoře.

Nová řada plastometrů - MeltFlow testerů MFi Series nabízí vše, co potřebujete k testování indexu toku taveniny.

Ideální pro provádění testů dle ISO 1133, ASTM D1238 metody A, B i C.

Teplota až do 450 °C, přesnost posunu pístu až 0.02 mm, snadné čištění, 7" barevný dotykový display pro snadné ovládání, to vše pro maximální efektivitu laboratoře a minimalizaci chyb.

 

UTM - univerzální testovací systémy mohou měřit mechanické a elektrické vlastnosti vašeho zařízení současně.

Instron piggyback adaptér k siloměru umožňuje ponechat původní siloměr na svém místě a osadit ji dalším siloměrem nižší kapacity.

Automatický extenzometr AutoX750 je současně schopen pohybu po dlouhé dráze, je rychlo-nastavitelný, spolehlivě pozicovatelný a mikrometricky přesný.

S růstem požadavků na testování v oblasti biomedicínského průmyslu se více testovacích laboratoří obrací k automatizaci.

Automatizovaný inovativní tříosý systém AT3 pro automatické tahové testování plastů a dalších lehkých materiálů.

AT3 má menší půdorys než AT6 a poskytuje tak jednoduché a kompaktní řešení při zachování vysoké propustnosti a přesnosti.

Rychloupínací adaptéry k siloměrům Instron umožňují jednoduše a bezpečně připevnit siloměr až do kapacity 50 kN na příčník strojů řady 6800 a 5900.

Jaká je vhodná rychlost sběru dat v mém testu a jak ji v Bluehill Universal mohu nakonfigurovat?

Stále ve Vaší laboratoři testujete na Partner SW? V tomto webináři se dozvíte, jaký je poslední statut tohoto softwaru, co to znamená pro Vaši laboratoř a jak by vypadala migrace na Bluehill Universal.

AverEdge32 je volitelnou a pokročilou funkcí AVE2. Využívá technologii detekce hran k simultánnímu měření příčného napětí na 32

Bluehill Central je síťové řešení pro centralizaci správy laboratoře Instron systémů. Pomocí Bluehill Central můžete spravovat všechny uživatele, testovací metody,

Výpočty nárazových testů pádové hmotnosti měří houževnatost polymerů a kompozitů používaných v automobilových a leteckých aplikacích. Je velmi důležité zajistit přesnost těchto výpočtů.

V tom webináři se podíváte na pokročilé funkce v modulu TestProfiler, na použití proměnných.

Instron piggyback String adaptér k čelistem umožňuje ponechat vysokokapacitní čelisti na svém místě a osadit je dalšími přípravky, např. siloměrem nižší kapacity spolu s dalšími čelistmi.

Ochrana vzorku je funkce univerzálních testovacích strojů Instron série 6800 a 5900 a zmodernizovaných (retrofitovaných) strojů. Funkce omezuje nežádoucí sílu působící na vzorek během zatěžování.

Naučte se, jak zlepšit efektivitu testování a jak správně porozumět výkonu svých produktů.