S růstem požadavků na testování v oblasti biomedicínského průmyslu se více testovacích laboratoří obrací k automatizaci.

Automatizovaný inovativní tříosý systém AT3 pro automatické tahové testování plastů a dalších lehkých materiálů.

AT3 má menší půdorys než AT6 a poskytuje tak jednoduché a kompaktní řešení při zachování vysoké propustnosti a přesnosti.

Rychloupínací adaptéry k siloměrům Instron umožňují jednoduše a bezpečně připevnit siloměr až do kapacity 50 kN na příčník strojů řady 6800 a 5900.

Jaká je vhodná rychlost sběru dat v mém testu a jak ji v Bluehill Universal mohu nakonfigurovat?

Stále ve Vaší laboratoři testujete na Partner SW? V tomto webináři se dozvíte, jaký je poslední statut tohoto softwaru, co to znamená pro Vaši laboratoř a jak by vypadala migrace na Bluehill Universal.

AverEdge32 je volitelnou a pokročilou funkcí AVE2. Využívá technologii detekce hran k simultánnímu měření příčného napětí na 32

Bluehill Central je síťové řešení pro centralizaci správy laboratoře Instron systémů. Pomocí Bluehill Central můžete spravovat všechny uživatele, testovací metody,

Výpočty nárazových testů pádové hmotnosti měří houževnatost polymerů a kompozitů používaných v automobilových a leteckých aplikacích. Je velmi důležité zajistit přesnost těchto výpočtů.

V tom webináři se podíváte na pokročilé funkce v modulu TestProfiler, na použití proměnných.

Instron piggyback String adaptér k čelistem umožňuje ponechat vysokokapacitní čelisti na svém místě a osadit je dalšími přípravky, např. siloměrem nižší kapacity spolu s dalšími čelistmi.

Ochrana vzorku je funkce univerzálních testovacích strojů Instron série 6800 a 5900 a zmodernizovaných (retrofitovaných) strojů. Funkce omezuje nežádoucí sílu působící na vzorek během zatěžování.

Naučte se, jak zlepšit efektivitu testování a jak správně porozumět výkonu svých produktů.

V tomto webináři se dozvíte praktické tipy kolem siloměrů a extenzometrů. Diskuze zahrnuje pohled na nastavení v Bluehill Universal a shrnutí relevantních hardwarových vlastností.

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vás touto cestou pozvat do naší expozice v pavilonu F na veletrhu MSV Brno 2022, konaný v době od 4. do 7.10.2022

 

V mnoha laboratořích není neobvyklé najít desítky let fungující zařízení. V určitém bodě však dojde k tomu, že technologie předběhnou SW. V tomto webináři se dozvíte, jak lze starší zařízení zmodernizovat tak, aby jste využili nejnovější SW a funkce, příslušenství a rozšířili možnosti Vaší laboratoře.

Kompresní/Tlaková zkouška je klíčovou součástí charakterizace základních materiálů.

UTM - univerzální testovací systémy mohou měřit mechanické a elektrické vlastnosti vašeho zařízení současně.

Instron piggyback adaptér k siloměru umožňuje ponechat původní siloměr na svém místě a osadit ji dalším siloměrem nižší kapacity.

Automatický extenzometr AutoX750 je současně schopen pohybu po dlouhé dráze, je rychlo-nastavitelný, spolehlivě pozicovatelný a mikrometricky přesný.

Pro maximální sílu a kapacitu v elektrodynamickém testování byl uveden