Průmyslová řada se skládá z vysokokapacitních hydraulických testovacích systémů pro aplikace v tahu, tlaku a ohybu. Standardní modely se pohybují od 300 kN (67 500 lbf) do 2 000 kN (450 000 lbf) a mají sloupy s velkým průměrem a robustní součásti pro vynikající tuhost a trvanlivost rámu. Pochopení zásadního významu bezpečnosti obsluhy, tyto modely obsahují vysoce kvalitní materiály, komponenty a řemeslné zpracování. Vlastní návrhy jsou k dispozici také ve vyšších kapacitách nebo v jedinečných konfiguracích, jako jsou rámce pouze pro kompresi.

 

VYNIKAJÍCÍ VÝKON - Pokročilá technologie v moderním designu

  • Zpředu otevřené hydraulické čelisti

Hydraulické čelisti a příčníky, navržené s otevřenou přední částí, poskytují efektivní řešení uchopení. Vzorky lze vkládat bez změny polohy pístu nebo nastavitelného příčníku.

  • Siloměrná cella

Data kritického zatížení se měří přímo ze středu osy zatížení systémem přesných tenzometrických snímačů. Údaje o zatížení nejsou ovlivněny třením pohonu, což je umožněno utěsněním hydraulického pohonu.

  • Systém čerpadla s proměnným tlakem

Systém variabilního tlakového čerpadla řady V dodává tlak na vyžádání. Během zkoušky se zvyšuje výkon čerpadla se zvyšujícím se testovacím zatížením. Mezi testy zůstává systém na nízkém volnoběžném tlaku. Řada V poskytuje také provozní tlak pro hydraulické čelisti.

  • 5900 řídicí elektronika

Integrovaná řídicí elektronika 5900 poskytuje vysokorychlostní servořízení s uzavřenou smyčkou a sběr dat na síle, posuvu a 3 volitelných vstupních kanálech. Mezi standardní funkce patří ethernetová komunikace a automatická kalibrace a rozpoznávání snímačů.