Poptat

 

S více než třinácti lety probíhajících testů po miliardy cyklů jsou systémy ElectroPuls zavedenými nástroji pro testování materiálů využívajících patentovanou technologii lineárních motorů. Díky této univerzální testovací schopnosti, která nabízí statické a vysokofrekvenční únavové testování při nízké rychlosti, jsou systémy ElectroPuls ideální pro každou laboratoř nebo kancelář.

Vyberte si z pouze axiálních nebo kombinovaných systémů axiálního kroucení, které mohou dodávat až 10 kN a 100 Nm. K dispozici ve 3 velikostech, jednoduše si vyberte ten, který vám vyhovuje. ElectroPuls, jednodušší, chytřejší a bezpečnější způsob splnění vašich testovacích potřeb.

 

Maximalizujte svou testovací propustnost
Software WaveMatrix2 ™ Dynamic Testing Software poskytuje uživatelům možnost rychle a snadno vytvořit širokou škálu dynamických a kvazi-statických testovacích metod s použitím minimálních kroků v rámci jednoduché maticové struktury.

Zjednodušte své pracovní prostředí
Jednofázové přístroje ElectroPuls vyrobené v našem výrobním závodě ve Velké Británii zjednodušují dynamické testování; je to čistý, tichý systém plug & play, jehož údržba je ekonomická a lze jej umístit prakticky kdekoli.

Ladění podle tuhosti
Vyladění založené na tuhosti od společnosti Instron se používá k rychlé optimalizaci výkonu vašeho systému pro testování únavy, aniž by byla vyžadována odbornost a předcyklování vzorku.

Zvyšte klid a soustřeďte se na své testování
Zabraňte úlomkům vzorků v opuštění testovací oblasti a snižte riziko, že systém bude současně ovládat více operátorů. Integrovaný kryt a jediný ovládací bod udržují nejvyšší úroveň bezpečnosti obsluhy.

Udržujte své uživatele v bezpečí během instalace testu a během testů
Režim nízkého výkonu pohonu omezuje sílu a rychlost pohybu ovladače během nastavování a blokování brání otevření pneumatických rukojetí během testování.

 

 

 

Zkušební stroje Instron

Další odkazy - Elektropuls