TESTOVACÍ SYSTÉM AUTO-INJEKTORU

Testovací systém utomaticky testuje všechny fáze autoinjektorů podle ISO 11608-5. Zjednodušení testovací metody do jednoho testu pomáhá zajistit přesnost výsledků a šetří čas.

 

Testovací systém Instron® Auto-Injector je poloautomatické řešení, které umožňuje provádět všechny požadované testy vstřikovacích zařízení v jednom testu. Tento systém je navržen tak, aby vyhovoval autoinjektorům s různou geometrií, a umožňuje vám měřit řadu kritických datových bodů, včetně odstranění víčka, aktivační síly, doby vstřikování, vstřikovací hmotnosti / objemu a uzamčení síly krytu jehly - vše během jediná zkušební metoda. Testovací systém Auto-Injector je k dispozici jako doplněk pro univerzální testovací systém řady 6800 nebo 5900 se softwarem Bluehill® Universal a modulem TestProfiler. Lze přidat další senzory a fotoaparáty, které zachytí ještě více dat, včetně kliknutí v době injekce, délky jehly po dokončení injekce a dalších.

Ocharana
Celý systém je uložen v krytu s blokovanými dveřmi, které brání provozu stroje, když jsou dveře otevřené.

Měřidlo Mettler Toledo
Sběrná kádinka sedí na vrcholu této stupnice, která se používá k určení ejekční hmotnosti, ejekčního objemu (odvozeného) a doby ejekce.

Pneumatické čelisti
Pro interakci se zařízením se používají pneumatické horní a boční čelisti. Čelisti na rukojeti lze snadno vyměnit, aby se do nich vešly zařízení s různou geometrií. Tyto jsou ovládány pomocí digitálních I / O výstupů naprogramovaných v softwaru Bluehill. Mají také digitální vstupy k určení, zda jsou v otevřeném nebo zavřeném stavu. Slouží k provádění kontrol, zda bylo zařízení správně vloženo.

 

 

 

 

 

 

 

Zkušební stroje Instron