Torsion Add-On 3.0

Torsion Add-On 3.0, navržený pro jednoduché, simultánní nebo nezávislé axiální a torzní testování, zvyšuje možnosti vaší laboratoře - umožňuje vám rozšířit možnosti vývoje produktů a simulovat reálné aplikace vašich produktů. Je ideální pro testování výkonu zámků Luer, kostních šroubů, zdravotnických prostředků, obalů, hadiček a dalších.

 

Nedávno přepracovaný doplněk Torsion Add-On 3.0 provádí simultánní axiální a torzní zatížení komponent a materiálů na jakémkoli stolním modelovém systému řady 6800 nebo 5900, což vám umožňuje rozšířit možnosti vývoje produktů a simulovat aplikace vašich produktů v reálném světě. Torsion Add-On 3.0, plně integrovaný do softwaru Bluehill Universal, nabízí jednoduché řešení pro charakterizaci výkonu lékařských přístrojů, elektroniky, spotřebních výrobků, obalů a automobilových komponent, které vyžadují axiální i torzní testování - a mohou splňovat různé mezinárodní testovací standardy , včetně ISO 11040-4, ISO 80369, ASTM F543 a dalších.

Simulujte využití vašeho produktu v reálném světě
Funkční testování je o simulaci skutečného použití vašeho produktu. Mnoho spotřebních výrobků, zejména obaly na léčiva, potraviny, make-up atd., Je vystaveno jednoduchému víceosému zatížení. Zajištění konzistentní kvality zkušeností koncového uživatele je zásadní pro dlouhodobý růst a úspěch produktu.

Urychlete vývoj produktu
Při vývoji nových produktů v lékařském průmyslu a v elektronickém průmyslu je zásadní zajistit odolnost produktu při biaxiálním zatížení. Mnoho společností izoluje pouze axiální a torzní testování. Kombinací obou testů však mohou laboratoře zkrátit celkovou dobu testování a urychlit proces vývoje produktu.

Uvolněte místo na pracovním stole
Prostor stolního počítače je cennou nemovitostí pro mnoho laboratoří - a ti, kteří provádějí pouze axiální a torzní testy na samostatných strojích, mohou uvolnit místo přidáním torzních schopností k jejich tradičně axiálnímu stroji. Tento doplněk je kompatibilní s modely s jedním sloupem a duálním sloupovým stolem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zkušební stroje Instron