Software Bluehill Elements, postavený na platformě Bluehill, splňuje požadavky na jednoduché testování tahem, tlakem, ohybem, odlupováním a roztržením. Díky funkcím, jako je automatické generování zpráv, výzva k testování pracovních toků, živé kontrolní grafy a možnost využívat databázi TrendTracker, je Bluehill Elements ideální pro testování kontroly kvality.


Funkce pro efektivní pracovní postupy


Automatický export dat
Uživatelé mohou exportovat výsledky testů a nezpracovaná data do souborů CSV nebo vlastních textových souborů. Formátování exportů je zcela přizpůsobitelné, což uživatelům umožňuje snadné načítání dat nebo rozhraní se systémem pro správu laboratorních informací.

Prohlížeč surových dat
Prozkoumejte každý datový bod pro jakékoli měření přímo ze softwaru.

Vstupy operátora bez ručního zadávání dat
Automaticky zadávejte rozměry vzorků z měřicích zařízení, skenujte čárový kód a zadávejte čísla a textové vstupy do softwaru nebo využívejte vybrané vstupy, abyste uživatelům poskytli jednoduché rozevírací nabídky k eliminaci ručního zadávání dat.

Displeje, které splňují očekávání
Stav testování, měření a klíčové výsledky se zobrazují na snadno připravitelných živých displejích.

 


Flexibilní, přesto jednoduché
Intuitivní ovládání, minimální školení
Instron chápe realitu změn pracovních sil. Proto jsme jako klíčové měřítko použitelnosti zvolili minimální školení. Software Bluehill Elements má jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní.

 

Správná zpráva pro správné publikum
Bluehill Elements obsahuje několik předdefinovaných šablon zpráv pro výstup na tiskárnu, e-mail nebo přímo uložit soubor jako PDF pro snadné sdílení. Změnu umístění grafů a tabulek lze snadno provést pomocí předem vyplněných možností. Uživatelé mohou spojit konkrétní šablonu sestavy s danou metodou a automatizovat generování sestavy pro různé testy.

Základní zabezpečení
Pro testování výroby nebo kontroly kvality, kde by obecní testeři neměli mít přístup ke změně parametrů v metodě, má Bluehill Elements tři konfigurovatelné úrovně zabezpečení Administrators, Managers a Operators.

Společný jazyk
V testovacím světě je Bluehill standardním nástrojem. Testovací metody, výpočty a datové formáty Bluehill, které jsou k dispozici v patnácti jazycích a používají se s tisíci systémů po celém světě, jsou všeobecně uznávány a přijímány. Ať už porovnáváte data s místním dodavatelem nebo porovnáváte testovací metody s nadnárodním zákazníkem, Bluehill Elements vám umožní mluvit společným jazykem.


Doplňky pro Bluehill Elements


Testovací kamera
Připojte webovou kameru USB a zažijte přehrávání videa bod po bodu, což uživatelům umožní prohlížet testovaná data spolu s videem po dokončení testu.

Komponenta Pass / Fail
Nastavte kritéria přijetí pro více výsledků testu. Pokud je jeden z těchto výsledků nad nebo pod přijatelným rozsahem, Bluehill Elements automaticky zobrazí velkou ikonu se zelenou kontrolou pro Pass nebo červenou X pro Fail.

TrendTracker
Plug-in TrendTracker pro Bluehill Elements umožňuje uživatelům exportovat výsledky přímo do databáze TrendTracker. Prohlížeč TrendTracker poskytuje intuitivní rozhraní pro vyhledávání, zobrazování a analýzu výsledků testů v průběhu času.

 

Ke stažení:

Katalog

Zkušební stroje Instron