Bluehill® Fracture
Zjednodušte své testování, analýzu a hlášení zlomenin

Bluehill Fracture je speciální software pro lomovou mechaniku od společnosti Instron. Řízení strojů, analýza dat a hlášení jsou prováděny pro měření lomové houževnatosti kovů podle klíčových mezinárodních standardů.

Jako přední dodavatel zkušebního zařízení pro šíření trhlin a lomovou houževnatost si společnost Instron uvědomuje výzvy, kterým uživatelé čelí při snižování složitosti a času potřebného k dosažení přesných a opakovatelných výsledků. Softwarový balíček Bluehill Fracture tyto výzvy řeší.

  • Přizpůsobitelné testovací toky provedou uživatele kroky potřebnými k dosažení jejich konečných výsledků, což šetří čas minimalizací zadávání dat v každém kroku.
  • Komplexní pokyny pro uživatele na obrazovce spolu s automatickou analýzou po testu a nástroji pro podávání zpráv také snižují potřebné dovednosti a školení.
  • Rozvržení, terminologie a průběh testu jsou navíc společné pro ostatní softwarové balíčky Instron, jako je Bluehill Universal.
  • Definice metody
    Unikátní definice pracovního postupu testu Bluehill Fracture rozděluje test do logické řady kroků, což umožňuje návrháři testu kontrolovat proces zadávání dat před, během a po testu.
  • Redukce zadávání stejných dat pro každý test šetří čas a minimalizuje chyby při zadávání dat. Parametry pro každou fázi lze před testem předvyplnit, automaticky importovat ze systému LIMS nebo zadat ručně při každém spuštění testu.

 

Přizpůsobitelný pracovní tok
Průběh práce může být jasný a jednoduchý nebo zcela podrobný v závislosti na vašich potřebách. Během zkoušky lze operátorům pomoci přidávat pokyny.
Intuitivní rozhraní
Moderní uživatelské rozhraní je intuitivní a přehledné, což umožňuje omezené zaškolení a zjednodušené pokyny.
Ušetřit čas
Kroky metod lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly typu testu a operátorovi, což šetří čas a snižuje chyby.

Analýza
Funkce hlášení a exportu v Bluehill Fracture zcela automatizuje proces generování souhrnné zprávy. To snižuje složitost, čas a chyby tím, že se zabrání dalšímu exportu a manipulaci s daty ve fázi hlášení po testu.

Ať už potřebujete souhrn ve formátu textového výstupu nebo plně přizpůsobenou zprávu PDF ve formátu vaší organizace, Bluehill Fracture má funkce, jak toho dosáhnout kliknutím myši.

Automatické kontroly platnosti
Bluehill Fracture poskytuje jak souhrnnou kontrolu, tak podrobný rozpis hodnot a referenční klauzule pro auditovatelnost. Kontroly platnosti jsou rozepsány a zahrnují dosažené hodnoty a přípustné limity.
Uživatelský přístup
Nastavení účtu kontroluje, kdo v laboratoři může měnit a aktualizovat zkušební metody.
Zůstaň aktualní
Díky využití samostatné knihovny standardů je udržování kroku s nejnovějšími revizemi jednoduchý upgrade.

 

Ke stažení:

Katalog

Zkušební stroje Instron