Bluehill Impact for Pendulum
Nový výkonný software pro testování dopadů

Bluehill Impact je nejnovější a nejvýkonnější software pro testování nárazů společnosti Instron, postavený na naší populární a adaptivní platformě Bluehill. Bluehill Impact je navržen pro dotykovou interakci prostřednictvím pečlivě vytvořeného vizuálního rozhraní, které obsahuje velké dotykové body a intuitivní gesta, aby byl uživatelský zážitek jednodušší a chytřejší než kdykoli předtím. Bluehill Impact nejen zvyšuje výkon a flexibilitu nalezenou v předchozích verzích softwaru Instron pro testování nárazů, ale také se může pochlubit mnoha pokročilými funkcemi, jako jsou předinstalované testovací metody, analogové volby v reálném čase s digitálními daty a vylepšené zprávy a export dat.


Testovací obrazovka
Testovací obrazovka integruje jednoduchý kontrolní diagram, který lze snadno nakonfigurovat tak, aby zobrazoval standardní odchylku, průměry nebo rozsah přijatelnosti.

Pokročilý export dat

Ať už potřebujete vyleštěnou zprávu PDF nebo přizpůsobený soubor, který chcete integrovat do svého systému správy laboratorních informací, exportní nástroje Bluehill Impact mají flexibilitu pro hlášení výsledků, vstupů uživatelů, nezpracovaných dat, grafů a dalších informací.

TrendTracker

S prohlížečem TrendTracker můžete vyhledávat zkušební vzorky Bluehill na základě vlastnosti vzorku, parametru testu nebo výsledku výpočtu. Už žádné vyhledávání souborů a kopírování a vkládání.

 

Ke stažení:

Katalog

Zkušební stroje Instron