Bluehill Impact je od základu konstruován pro dotykovou interakci. Panel operátora obsahuje velké kontaktní body, díky nimž je uživatelský zážitek jednodušší a chytřejší. Snadno srozumitelné ikony a pracovní postupy usnadňují školení nových nebo zkušených uživatelů, zjednodušují školení obsluhy a umožňují zahájit testování ještě rychleji než kdykoli předtím.


Chytré výchozí hodnoty
Bluehill Impact poskytuje sadu předkonfigurovaných výchozích hodnot, které pokrývají nejběžnější scénáře testování nárazů.

Flexibilní analýza dat
Uživatelé mohou definovat jedinečný tok dat a postupy zajišťující flexibilitu zpracování dat. Bluehill Impact hlásí anomálie a nekonzistentní výsledky, pokud jsou mimo stanovené parametry.

Test s výzvami
Díky výzvám k testování a dotykovému panelu trvá nastavení procedur jen pár kliknutí. Uživatelé mohou být vedeni celým procesem testování pomocí podrobných pokynů, které zajistí, že jejich testy zůstanou opakovatelné, jednoduché a bezchybné. Výzvy lze přizpůsobit vašim vlastním textovým zprávám.

Rychlejší testování
Zvýšené produktivity o 20% lze dosáhnout kombinací nového řídicího panelu se systémem sběru dat a Bluehill Impact, který poskytuje rychlejší sběr dat a výsledky.

Sdílení výsledků / správa dat
S naším novým systémem pro správu souborů můžete snadno sdílet testovací metody a výsledky ve vaší společnosti nebo přímo svým zákazníkům.

Vestavěné bezpečnostní koučování

Zabezpečení Bluehill Impact umožňuje správci laboratoře konfigurovat oprávnění poskytující plný přístup superuživatelům a omezující přístup tam, kde je to potřeba.

 

Ke stažení:

Katalog

Zkušební stroje Instron