Bluehill Universal je od základu konstruován pro dotykovou interakci. Nové rozvržení portrétu s pečlivě zpracovaným vizuálním designem poskytuje nejkomplexnější pohled na testovací pracovní plochu na ovládacím panelu operátora, ohromujícím velkoformátovém dotykovém monitoru s integrovaným ovladačem. Intuitivní pracovní postupy usnadňují školení nových nebo zkušených uživatelů, zjednodušují školení obsluhy a umožňují zahájit testování ještě rychleji než kdykoli předtím.

Zjednodušená funkčnost Bluehill Universal udržuje testování pracovních toků jednoduchých pro nové nebo občasné uživatele a pomáhá velkým objemům laboratoří zůstat efektivní.

 

Udržme testování jednoduché

 • QuickTest

Když potřebujete rychle výsledky, QuickTest umožňuje uživatelům zadat několik jednoduchých parametrů a spustit test během několika sekund.

 • Šablony metod

Bluehill Universal obsahuje rozsáhlou knihovnu předkonfigurovaných metod pro některé z nejčastěji používaných norem ASTM, ISO a EN.

 • Prompt Tests / Workflow

Uživatelé mohou být vedeni celým procesem testování pomocí podrobných pokynů, které zajistí, že testy zůstanou opakovatelné, jednoduché a bezchybné.

 • Integrované měření vzorků

Připojte mikrometry a posuvná měřítka přímo do systému a bez námahy importujte rozměry vzorků pro měření napětí.

 • Úspěšné / neúspěšné

Umožňuje uživatelům přidat testovací komponentu do pracovního prostoru a rychle zobrazit, zda test vyhověl nebo selhal na základě kritérií přijatelnosti stanovených v testovací metodě.

 • Skener čárových kódů

Uživatelé mohou bez problémů zadávat informace do Bluehill Universal pomocí libovolného čtečky čárových kódů USB. Jednoduše vytvořte čárový kód, včetně funkce tabulátoru, a informace lze přidávat do libovolných polí pro zadávání textu nebo čísel.

 • Pokročilé funkce bez složitosti

Jednoduchost neznamená, že se musíte vzdát pokročilých funkcí. Modulární funkce Bluehill Universal vám dávají sílu a flexibilitu při provádění nejsložitějších testů.

 • Přizpůsobitelný export

Exportujte cokoli po testu, od profesionální zprávy s grafy a tabulkami, až po přizpůsobené textové soubory, které lze integrovat do vašeho systému pro správu laboratorních informací.

 • Testovací profil

Vytvářejte jednoduché cyklické testy, které zahrnují rampy, držení a trojúhelníkové vlny. Podmíněná logika vám umožňuje vytvářet smyčkové vzory, které vám pomocí testů pomohou znovu vytvořit scénáře reálného života.

 • Tvůrce výrazů

Sestavte si své vlastní funkce pomocí seznamu proměnných, měření a nezpracovaných dat. Uživatelé mohou například nastavit rychlost testu jako funkci šířky a tloušťky vzorku nebo vytvořit vlastní výraz nezpracovaných dat, jako je odečtení tažné síly při testování ve fluidní lázni.

 • Vylepšené zabezpečení

Bluehill Security umožňuje manažerovi laboratoře konfigurovat oprávnění v softwaru, udělit přístup vyškolenému personálu, například superuživatelům, a omezit přístup tam, kde je to potřeba. Bluehill Security umožňuje konfigurovat přihlašovací oprávnění přímo v Bluehill nebo propojit s místním přihlášením do Windows nebo Windows Active Directory.

 • Modul sledovatelnosti

Modul sledovatelnosti Bluehill Universal umožňuje uživatelům splnit požadavky na audit související s FDA 21 CFR část 11, ISO 17025, Nadcap a dalšími. Díky bezproblémové integraci elektronických schválení, historii revizí a automatickému auditu, se tento výkonný doplněk kombinuje s integrovaným zabezpečením Bluehill a poskytuje bezkonkurenční sledovatelnost dat.

 • Analýza

Přehrajte, znovu analyzujte nebo proveďte úpravy dříve testovaných vzorků, aniž byste museli znovu spouštět testy.

 • Testovací kamera

Připojte webovou kameru USB a zažijte přehrávání videa bod po bodu, což vám umožní sledovat test i po jeho dokončení.

 • Dílčí vzorky

Pomocí podvzorku mají uživatelé možnost třídit výsledky podle všech parametrů, včetně názvu operátora, umístění přerušení vzorku a konkrétních vlastností vzorku.

 • TrendTracker

Exportujte výsledky přímo do databáze TrendTracker. Uživatelé mohou v Bluehill Universal navázat více databázových připojení a poté vybrat databázi TrendTracker příslušnou metodou.

Nová generace vzdálené technické podpory

Instron Remote Technical Support (RTS), poháněný Instron Connect, je zabudován do Bluehill Universal využívá internet věcí (IoT) a přináší zákazníkům ještě rychlejší a efektivnější technickou podporu. Instron se snaží být lídrem v oblasti spokojenosti zákazníků a Instron Connect pomáhá přiblížit našim technikům podpory ještě více vaší organizaci.


Špičková vzdálená technická podpora v oboru
Instron Remote Technical Support (RTS), powered by Connect, umožňuje našemu týmu technické podpory připojit se přímo k vašim systémům Instron buď vzdáleným sdílením obrazovky nebo prostřednictvím integrované rozšířené reality (AR), což poskytuje rychlou a kvalitní diagnostiku systému, která by měla zvýšit vaši Dostupnost systémů Instron.


Aktualizace softwaru a firmwaru
Zůstaňte v obraze s nejnovějšími aktualizacemi softwaru a firmwaru, abyste udrželi váš Instron v optimálním stavu. Rychlé, spolehlivé, přímé stahování a sdílení souborů usnadňují operace.

 

Ke stažení:

Katalog

Zkušební stroje Instron