Data na dosah ruky
Představte si všechny své výsledky testů Bluehill® v jedné robustní a škálovatelné databázi, která je k dispozici pro zodpovězení vašich otázek během několika sekund. Instron TrendTracker ™ to umožňuje.

Nová brána do výsledků Bluehill
Prohlížeč TrendTracker poskytuje intuitivní rozhraní pro vyhledávání, zobrazování a analýzu výsledků v čase a napříč několika vzorky a testovacími snímky. Už žádné vyhledávání souborů a kopírování a vkládání. Výsledky hledání lze také exportovat do formátů souborů, které lze snadno otevřít ve statistických balíčcích, jako jsou Minitab a MATLAB. Prohlížeč TrendTracker také zpřístupňuje data vhodnému publiku ve vaší společnosti.

... a nejlepší na tom je
můžete migrovat roky vašich stávajících dat souborů Bluehill do databáze TrendTracker první den!

Robustní a škálovatelný základ
Datová architektura byla vyvinuta pro motor Microsoft SQL Server (2008 R2) a byla vyvinuta pro rychlý přístup k datům a minimalizaci režijních nákladů na úložiště.

Novinka v TrendTracker v1.11
S novými možnostmi vizualizace nyní můžete vykreslovat jednotlivé a skupinové grafy, včetně individuálních pohyblivých rozsahů, Xbar-R, Xbar-S, Box a Whisker. Lze uložit více grafů společně s vyhledáváním. Tyto grafy můžete zkopírovat, vložit nebo vytisknout a sdílet metriky kvality se svými kolegy a zákazníky.

 

Ke stažení:

Katalog

Zkušební stroje Instron