Automatizované testovací systémy Instron TestMaster ™ 2 umožňují nový rozměr produktivity testování. Tyto systémy byly navrženy jako řešení těchto běžných výzev při testování, včetně bezpečnosti, propustnosti, opakujících se úkolů / lepšího využití kvalifikovaných operátorů a variability výsledků. K dispozici buď jako kompletní řešení na klíč nebo jako součást stávajících testovacích nástrojů Instron, obě možnosti jsou přizpůsobeny vašim testovacím operacím a požadavkům na propustnost. Unikátní modulární design automatizovaných testovacích systémů TestMaster 2 poskytuje širokou kontrolu a manipulační schopnosti potřebné k naplnění široké škály aplikací. Standardizované systémy jsou k dispozici pro následující oblasti použití: tah a roztržení gumy, tah a pružnost plastů, tah v tenkých vrstvách, tah v kovech a testování součástí.

 

Základní varianty:

  • 3-osý Ne-Robotický testovací systém AT3

Automatizovaný testovací systém AT3 využívá inovativní design pro automatické testování v tahu, v ohybu nebo v tlaku u tuhých i netuhých vzorků.

  • 6osý robotický automatizovaný testovací systém AT6

Automatický testovací systém Instron AT6 nabízí vysokou propustnost a vylepšené funkce pro testování téměř jakéhokoli typu vzorku, včetně kovů, tuhých plastů, tenkých vrstev, elastomerů a dalších.

  • Fáze AT2 XY

Automatizovaný systém XY Stage Testing System může provádět motorizované tlakové a napěťové testování zařízení včetně lékařského vybavení, klávesnic a stříkaček.

  • Testovací rám pro více stanic řady 5900

Testovací rám pro více stanic řady Instron 5900 umožňuje efektivitu při současném mechanickém testování až 5 různých vzorků.

 

Konfigurace mohou zahrnovat:

Podlahové, stolní nebo jednosloupové univerzální testovací stroje
Pneumatické nebo hydraulické čelisti
Pokročilý videoextenzometr nebo kontaktní extenzometr pro měření axiálního a příčného přetvoření
Koncové efektory a stojany specifické pro různé materiály
Propojení dvou zkušebních rámů pro zvýšenou propustnost
Integrovaný hardware jiného výrobce

 

 

 

Zkušební stroje Instron